NAŠE PORTFOLIO

TVOŘÍME PŘÍBĚHY ÚSPĚCHU

Prohlédněte si naše portfolio a objevte úspěšné projekty, které jsme vytvořili pro naše klienty.

E-SHOPY

E-shop se šperky.

E-shop se sportovní výživou.

E-shop s běžeckou obuví.

E-shop se sportovním vybavením.

E-shop s elektrokoloběžkami.

E-shop s mixéry.

E-shop s microgreens.

E-shop s oblečením.

MODERNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Webová stránka pro obec Moravany.

Webová stránka pro Moderátora Hitrádia Černá Hora.

www.wimhof-tatry.sk

Prodej online kurzů

Webová stránka pro realitní kancelář.

Webová stránka pro projekt výstavby rodinných domů.

Webová stránka pro sportovce.

Marketing pro Finance

Webová stránka pro hypoteční a finanční poradce

Webová stránka pro stavební firmu.

Spolupracujeme i se světovými hráči

Mezi naše klienty patří i velké mezinárodní firmy. Jednou z firem, která se rozhodla spolupracovat s námi, je monday.com. Pro monday.com jsme vytvořili webové stránky pro Českou i Polskou verzi a nyní připravujeme marketingovou strategii.

Pracujeme i na zahraničních projektech

Pracujeme na řadě zahraničních projektů, kde naše strategie generování leadů a digitální marketingové postupy přinášejí vynikající výsledky. Mezi naše špičkové klienty patří i nejlepší steakhouse v Mnichově - George Prime Steak Restaurant, který se pyšní pozicí jednoho z top 3 steakhouse v Německu.

naŠE STRATEGIE FUNGUJÍ

Ukázali jsme, že naše strategie fungují. Spolupráce s luxusním hotelem v Jihočeském kraji vedla k nárůstu tržeb. Díky efektivnímu digitálnímu marketingu dosahujeme skvělých výsledků, které od nás klient požaduje. Připojte se k nám a společně dosáhneme úspěchu i u vašeho hotelu.

10X VĚTŠÍ TRŽBY

Náš přístup a techniky jsou ověřené a efektivní, což dokazuje případ, kdy jsme dosáhli 10-násobného zvýšení tržeb na eshopu s běžeckými plány RH Traninig Club. Po implementaci našich strategií jsme byli svědkem exponenciálního růstu svých tržeb. Tento úspěch je přímým důsledkem naší hluboké znalosti trhu a strategického pokročilého využití digitálního marketingu.

ROZJEZDY Z ABSOLUTNÍ 0

Pro naši značku běžeckých bot VJ Shoes jsme nastartovali cestu k úspěchu z absolutní nuly. Tento projekt byl výzvou, protože jsme začínali bez jakékoli předchozí online přítomnosti nebo povědomí o značce pro extrémní překážkové závody VJ Shoes. Díky naší komplexní strategii, vytvoření e-shopu a cílenému online marketingu, jsme úspěšně vybudovali silný základ a zajistili růst a viditelnost na trhu.

NASTARTUJTE VAŠE ONLINE PODNIKÁNÍ