Marketing pro fyzické produkty

Elektro, sport, domácí potřeby a další

S více než 6 lety zkušeností v e-commerce, rozumíme vaším produktům i trhu. Máme vlastní e-shopy, na kterých zkoušíme naše strategie. Tato praxe nám umožňuje poskytovat strategie, které zaručeně zvýší Vaše tržby.

E-shop s elektrokoloběžkami.

E-shop s běžeckou obuví.

E-shop se sportovním vybavením.

E-shop s mixéry.

Vlastní e-shopy

S naší vlastní úspěšnou cestou v e-commerce, kterou si procházíme už přes 6 let, dokážeme pro vaši značku vytvořit strategie, jež vycházejí z reálných zkušeností a porozumění e-commerce marketignu. Presvědčte se sami o našem jedinečném přístupu. Navštivte naše stránky jako je zovero.cz nebo vjshoes.cz a poznejte, jak můžeme transformovat i vaše podnikání.

E-COMMERCE PLATFORMY

Máme rozsáhlé znalosti a praxi v práci s předními e-commerce platformami, včetně Shopify, Shoptet, Upgates i WooCommerce. Vytváříme E-shopy, které jsou nejen vizuálně přitažlivé, ale také funkční, optimalizované pro vyhledávače a přizpůsobené pro maximální konverzi a zákaznickou spokojenost.

RYCHLOST A VÝKON

Naše webové stránky jsou optimalizovány pro maximální rychlost a výkon. Důraz na rychlé načítání stránek zlepšuje uživatelský zážitek a pozitivně ovlivňuje vaše SEO hodnocení, což vede k vyšší návštěvnosti, lepšímu zapojení uživatelů a vyšším tržbám.

GTmetrix
Responzivní webové stránky pro všechna zařízení

RESPONZIVITA

Vytváříme webové stránky s responzivním designem, které dokonale fungují na všech zařízeních - od počítačů, přes tablety po mobilní telefony. Tímto zajišťujeme, že vaše stránky budou vždy vypadat skvěle a budou funkční bez ohledu na to, jakým způsobem je Váš zákazník navštíví.

Administrační Systém

Tvoříme řešení s intuitivním administračním systémem, který umožňuje klientům snadno spravovat obsah svých webových stránek. Tento systém je navržen tak, aby byl přístupný i pro uživatele bez technických znalostí, což Vám dává maximální kontrolu nad vaším webem.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Každý projekt pro nás představuje unikátní výzvu. Přistupujeme k vašemu projektu s individuálním přístupem, abychom pochopili vaše specifické požadavky a cíle, a na základě toho vytvořili webové stránky, které dokonale odpovídají vašim potřebám.

SPECIALisTi V realitním MARKETINGU

Jaroslav Vilda

Zakladatel E-shopu se šperky zovero.cz a E-commerce specialista.

Richard Hynek

Zakladatel E-shopu se sportovní obuví vjshoes.cz a E-commerce specialista.

NASTARTUJTE VAŠE ONLINE PODNIKÁNÍ S NÁMI A ZVYŠTE SVÉ PROJEDE AŽ O STOVKY PROCENT