Přivedeme kvalitní leady

zajistíme zviditelnění startupu nebo služby

Spolupracujeme i se světovými hráči

Mezi naše klienty patří i velké mezinárodní firmy. Jednou z firem, která se rozhodla spolupracovat s námi, je monday.com. Pro monday.com jsme vytvořili webové stránky pro Českou i Polskou verzi a nyní připravujeme marketingovou strategii.

naŠE STRATEGIE FUNGUJÍ

Ukázali jsme, že naše strategie fungují. Spolupráce se začínajícám startupem vedla k nárůstu nových leadů a násladných tržeb. Díky efektivnímu digitálnímu marketingu dosahujeme skvělých výsledků, které od nás klient požaduje. Připojte se k nám a společně dosáhneme úspěchu i u vašeho startupu nebo služby.

Personalizovaný Přístup

S našimi službami dostane vaše podnikání přesně to, co potřebuje k raketovému růstu. Inovativní přístupy, kreativní kampaně, landing page na míru, leadové strategie a analytické myšlení. Naše strategie jsou vždy na míru přizpůsobené.

Měřitelné výsledky

V digitálním prostředí je klíčové mít možnost měřit výsledky všech marketingových aktivit. S QB Digital budete mít přehled o tom, jak efektivní jsou vaše investice do generování kontaktů. Poskytneme vám pravidelné reporty a analýzy, abyste mohli vidět, jak se vaše podnikání vyvíjí a jaké jsou příležitosti pro další růst.

Specialisti na Hotely a Konferenční Prostory

Lukáš Rulíšek

Richard Hynek

Jaroslav Vilda

NASTARTUJTE ONLINE PODNIKÁNÍ S NÁMI A získejte větší počet leadů pro vaše startupy a služby