Marketing pro sport a wellness

Fitness, osobní trenéři, wellness a spa

Jsme sportovci na vrcholové úrovni s více než 6 lety zkušeností v e-commerce. Rozumíme sportu a e-commerce trhu. Máme vlastní e-commerce projekty s vlastní aplikací a digitálními produkty. Naše znalosti nám umožňují poskytovat strategie, které zaručeně zvýší Vaše tržby.

máme vlastní aplikaci

Máme vlastní úspěšný e-commerce projekt pro ososobní trénéry s tréninkovými plány. Máme vlastní aplikaci, kterou nově testujeme i na americkém trhu. Máme mnoho zkušeností a dokážeme pro vás vytvořit strategie, jež vycházejí z reálných zkušeností. Presvědčte se sami. Navštivte naši stránku rhtrainingclub.cz a poznejte, jak můžeme zlepšit i vaše podnikání.

Specializace na sport

Naše specializace ve sporotvním průmyslu nás odlišuje od ostatních marketingových agentur. S detailním porozuměním sportu, trendů a specifických požadavků trhu, jsme schopni nabídnout unikátní a efektivní řešení, které přímo odpovídá Vašim potřebám. Tento přístup zajišťuje lepší výsledky pro vaše marketingové kampaně.

Zkušenosti, které mluví

V našem portfoliu naleznete další úspěšné projekty pro několik eshopů ve sportovním průmyslu. Rovněž máme i jiné projekty, jako jen například sportovní agentura qbjumbo.cz. Naše zkušenosti a znalosti trhu garantují úspech. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a společně zvyšme tržby i u Vašeho podnikání.

Raketový růst tržeb

Naše znalosti Vám pomůžou zvýšit tržby prostřednictvím cílených marketingových kampaní a optimalizace digitálních strategií. Naším cílem je přeměnit návštěvníky vašeho e-shopu na loajální zákazníky, což přispívá k výraznému nárůstu prodejů a posílení vaší značky.

NA MÍRU PRO VÁS

S našimi službami dostane Váš brand přesně to, co potřebuje k raketovému růstu. Inovativní přístupy, kreativní kampaně, e-comemrce strategie a analytické myšlení. Naše strategie jsou vždy na míru, přizpůsobené jedinečnému stylu a cílům každé značky nebo Vašemu osobnímu brandu.

SPECIALiSTi v MARKETINGU pro sport a wellness

Richard Hynek

Dvojnásobný mistr světa ve Spartan Race. Marketingový specialista s více než 3 roky zkušeností. Majitel e-shopu s běžeckými botami VJ Shoes Czech Republic. Zakaldatel RH Training Club pro tréninkové plány na Spartan Race a běžecké plány.

Jaroslav Vilda

Majitel několika úspěšných e-commerce projektů. Marketingový specialista s více než 4 roky zkušeností. Výkonnostní sportovec v oblasti JiuJitsu a Kalisteniky.

NASTARTUJTE VAŠE ONLINE PODNIKÁNÍ S NÁMI A ZVYŠTE SVÉ PROJEDE AŽ O STOVKY PROCENT