Přivedeme kvalitní leady

naplníme i vaší restaurace

Dosáhneme vašich cílů

Díky naší odbornosti v gastro průmyslu jsme schopni identifikovat a oslovit potenciální hosty, kteří jsou pro vaši restauraci ideálné. Bez ohledu na to, zda se jedná o zaplnění obědů nebo zvýšení rezervací, jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

Pracujeme i na zahraničních projektech

Pracujeme na řadě zahraničních projektů, kde naše strategie generování leadů a digitální marketingové postupy přinášejí vynikající výsledky. Mezi naše špičkové klienty patří i nejlepší steakhouse v Mnichově - George Prime Steak Restaurant, který se pyšní pozicí jednoho z top 3 steakhouse v Německu.

Cena za provedení rezervace na webu

naŠE STRATEGIE FUNGUJÍ

Ukázali jsme, že naše strategie fungují. Spolupráce s německou resturací v Mnichově vedla k nárůstu rezervací. Díky efektivnímu digitálnímu marketingu dosahujeme skvělých výsledků, které od nás klient požaduje. Připojte se k nám a společně dosáhneme úspěchu i u vaší restaurace.

Personalizovaný Přístup

S našimi službami dostane vaše podnikání přesně to, co potřebuje k raketovému růstu. Inovativní přístupy, kreativní kampaně, landing page na míru, leadové strategie a analytické myšlení. Naše strategie jsou vždy na míru přizpůsobené.

Měřitelné výsledky

V digitálním prostředí je klíčové mít možnost měřit výsledky všech marketingových aktivit. S QB Digital budete mít přehled o tom, jak efektivní jsou vaše investice do generování kontaktů. Poskytneme vám pravidelné reporty a analýzy, abyste mohli vidět, jak se vaše restaurace vyvíjí a jaké jsou příležitosti pro další růst.

Specialisti na marketing pro resturace

Lukáš Rulíšek

Richard Hynek

Jaroslav Vilda

NASTARTUJTE ONLINE PODNIKÁNÍ S NÁMI A zvyšte zaplňenost vaší resturace