Získejte z e-commerce maximum

REKLAMNÍ AUDIT ZDARMA​

Nejste si jistí, jestli využíváte reklamní účty na maximum? Chcete si ověřit, jestli agentura, se kterou spolupracujete odvádí dobrou práci? Nechte si zpracovat náš audit ZDARMA.

Proč chtít audit

Audit reklamních účtů poskytujeme ZDARMA. Jedná se o naší časovou investici, za kterou nic nepožadujeme. Upřímně Vám řekneme, zda je vše ve Vašich reklamních účtech v pořádku. A to skutečně upřímně. Většinou audit u standardních agentur funguje jako "lákadlo" na zákazníky. V minulosti jsme se setkali s audity, které byly špatně odprezentovány jenom za účelem převzetí klienta. Takto my nefungujeme. Od nás očekávejte skutečně férový názor na Vaše reklamní účty.

kontrolujeme tyto platformy

nevypadají vaše výsledky takto?

Zjistíme příčinu

Analyzujeme výsledky

Zjistíme, proč Vaše výsledky nejsou tam, kde je chcete mít. Máte špatně nastavené kampaně? Jste mimo sezónu? Máte špatně nastavenou cenu? Nebo jen očekáváte nižší cenu za výsledek, přitom obor, ve kterém podnikáte má ceny nastavené jinak? Vše pro vás zjistíme.

Výsledky z praxe Google Ads
Výsledky z praxe Meta Ads

Ptáme se Vás

V minulosti jsme prošli mnoho účtů, kde jsem zjistili, proč kampaně nefungují nebo jsme odhalili např. interní chyby v rámci fungování podniku jako např. nedostatečná marže, příliš vysoké náklady na správu kampaní či nedostatečná práce se slevou a jinými nabídkami.

Vytvoříme závěr

Proč to celé děláme? Chceme podnikatelům a celkově lidem pomáhat. Samozřejmě, že budeme rádi, když s námi budete chtít spolupracovat. Zkrátka ale není špatně vědět a ověřit si, že máte reklamní účty v pořádku. Sami jsme v minulosti narazili na agenturu, která z nás jenom "žďímala" peníze. Proto se snažíme pomáhat i tímto směrem.

CHCI AUDIT ZDARMA