Přivedeme kvalitní kontakty

naplníme vaše koferenční prostory a zvýšíme celkovou obsazenost hotelu

HOTELOVÉ SLUŽBY

Díky naší odbornosti v hotelovém průmyslu jsme schopni identifikovat a oslovit potenciální hosty i pořadatele konferencí, kteří jsou pro váš hotel ideální. Bez ohledu na to, zda se jedná o individuální cestovatele hledající pohodlí a luxus, nebo o firemní skupiny potřebující prostor pro své setkání, jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

naŠE STRATEGIE FUNGUJÍ

Ukázali jsme, že naše strategie fungují. Spolupráce s luxusním hotelem v Jihočeském kraji vedla k nárůstu tržeb. Díky efektivnímu digitálnímu marketingu dosahujeme skvělých výsledků, které od nás klient požaduje. Připojte se k nám a společně dosáhneme úspěchu i u vašeho hotelu.

Personalizovaný Přístup

S našimi službami dostane vaše podnikání přesně to, co potřebuje k raketovému růstu. Inovativní přístupy, kreativní kampaně, landing page na míru, leadové strategie a analytické myšlení. Naše strategie jsou vždy na míru přizpůsobené.

Měřitelné výsledky

V digitálním prostředí je klíčové mít možnost měřit výsledky všech marketingových aktivit. S QB Digital budete mít přehled o tom, jak efektnivní jsou vaše investice do generování kontaktů. Poskytneme vám pravidelné reporty a analýzy, abyste mohli vidět, jak se váš hotel vyvíjí a jaké jsou příležitosti pro další růst.

Specialisti na Hotely a Konferenční Prostory

Lukáš Rulíšek

Richard Hynek

Jaroslav Vilda

NASTARTUJTE ONLINE PODNIKÁNÍ S NÁMI A zvyšte zaplňenost hotelů a konferenčních sálů až O STOVKY PROCENT