Jsme výkonnostní marketingová agentura

SE ZAMĚŘENÍM NA HR MARKETING

Najdeme Vám lidi na specializované pozice přes revoluční využití sociálních sítí, levněji než kdy dříve.

Děláme to jinak

Naše specializace spočívá ve vyhledávání nových zaměstnanců přes sociální sítě, což je oblast, kterou využívá jen velmi málo firem. Jsme přesvědčeni, že i Vaší firmě přineseme perfektní výsledky.

Nabízíme unikátní řešení pro HR specialisty, majitele firem, a personalisty, kteří se potýkají s výzvami při hledání nových pracovníků a specializovaných pozic mimo tradiční pracovní portály. Ušetřete si starosti a získejte nejlepší talenty z celého internetu.

Připravíme pro vaši firmu personalizovaný výběr kvalifikovaných kandidátů a zajistíme naplnění vašeho kalendáře pohovory, abyste mohli efektivně najít ty pravé talenty.

levnější cena za pohovor
0 x
dní a již obdržíte nové kandidáty
0
každý 5. pohovor končí nástupem
0
nástupů
0 +
proč nábor s námi

zajistíme pohovory

Nákladnost Tradičních Metod

Firmy často investují značné sumy do inzerátů na pracovních portálech, vytváření atraktivních videí a fotografií, aby přilákaly potenciální zaměstnance, s výsledkem, který může být neuspokojivý. Tento přístup nejen vyžaduje vysoké náklady, ale také nezaručuje kvalitní zájemce.

Výhody Sociálních Sítí

Naše metoda využívá sílu sociálních sítí pro efektivní nábor, snižuje náklady a zvyšuje dosah kvalifikovaným kandidátům. Díky našemu specializovanému přístupu a technikám cílení dokážeme nalézt ideální kandidáty přesně pro vaše potřeby.

Zkušenosti a Expertiza

Náš tým je vybaven dlouholetými zkušenostmi v marketingu na sociálních sítích. Tato kombinace zkušeností a odborných znalostí nám umožňuje implementovat inovativní strategie pro maximalizaci výsledků náboru.

ÚVODNÍ KONZULACE ZDARMA​

S plnou důvěrou ve své služby poskytujeme každé firmě BEZPLATNOU KONZULTACI, během které zhodnotíme možnosti spolupráce a potenciál pro nábor nových zaměstnanců. Spolupráci navazujeme pouze v případě, že jsme přesvědčeni o možnosti úspěšně pomoci vaší firmě v náborovém procesu.

poptávkový formulář pro

HR marketing